💃🏼 Viss kas vajadzīgs izcilam pasākumam!!!🕺🏼

Lai pasākums būtu maksimāli izdevies, nepietiek tikai ar gardiem kokteiļiem. Jums vēl jāatrod kolosāls viesu nams, dekorācijas, organizatori, vadītāji, mūziķi, dj un protams ēdinātāji.  Tāpēc zemāk esam apkopojuši pakalpojuma sniedzējus, kuru darbi runā skaļāk par vārdiem.

baraserviss.lv

Bāra nodrošinājums Jūsu pasākumā. Kāzas, jubilejas vai dzimšanas dienas, dārza ballītes, izbraukumi, sporta spēles, korporatīvās balles. Gardi kokteiļi visos pasākumos. 

Apsēdieties, atpūtieties un esiet viesis savā ballītē. Ļaujiet mums sniegt Jums laimi.

🍸 Bārmeņu pakalpojumi


Uzzināt vairāk

Maestro design hotel

Dzimšanas dienu svinības, korporatīvie pasākumi, kāzu svinības un gadadienas, bērnu ballītes un citi notikumi noteikti ir tik īpaši un nozīmīgi, lai izvēlētos MAESTRO Design restorāna ēdināšanas pakalpojumu un pasākuma apkalpošanu.

Mūsu rīcībā ir viss nepieciešamais inventārs, aprīkojums un profesionāla komanda, lai apkalpotu Jūsu svētkus izbraukumos, Jūsu izvēlētā vietā un laikā.

Katra klienta vēlmes izskatām individuāli un vienmēr esam gatavi pielāgoties, lai uzburtu patiesi brīnišķīgus svētkus Jums un Jūsu garšas kārpiņām!

🍽  MAESTRO Design restorāna ēdināšanas pakalpojumi


Uzzināt vairāk

KŪP BBQ

Zīmols “KŪP BBQ” balstās uz autentisko barbekjū ēdiena pagatavošanas procesu, kūpinot
tikai pēc augstākās kvalitātes standartiem, piedāvājot brīvā atmosfērā nogaršot gaļas
ēdienus ar piedevām. “Kūp BBQ” gaļas gatavošana norit autentiskā grillā, to lēni kūpinot un
gatavinot, tādējādi nezaudējot sulīgumu.

Mums ir plašas iespējas piedalīties dažādos saviesīgos pasākumos, nodrošinot atbilstošu
izbraukuma aprīkojumu, organizējot kolorītus, izglītojošus un kulināri baudāmus pasākumus ar mērķi izprast īsta BBQ gastronomisko vērtību un garšu.

🍗 Barbekjū ēdieni


Uzzināt vairāk

Radošā apvienība Šarmants

Ar inovatīvu skatu un milzu atbildību pret katru detaļu mēs ejam šo radošo ceļu, piepildot sapņus, uzburot atmiņas un piedāvājot brīnišķīgu augstas klases servisu.

✍🏻 Pasākumu organizēšana un dizains


Uzzināt vairāk

Cits Kvartāls

Mēs esam "Cits Kvartāls"! Četri pozitīvi, pieredzes bagāti mūziķi, kuri parūpēsies par enerģisku un kvalitatīvu dzīvo mūziku tieši Jūsu pasākumā. Mūsu piedāvājumā - Latvijā un pasaulē pazīstama mūzika dažāda formāta svētkiem - Korporatīvām ballītēm, kāzu ballītēm, dzimšanas dienām, pilsētas svētkiem un citiem pasākumiem. Mēs protam izklaidēt publiku!

🎸 Dzīvā mūzika


Uzzināt vairāk

Izsauc ballīti

"IZSAUC BALLĪTI"- piedāvājam pasākuma vadītāja, dīdžeja un skaņu tehnikas pakalpojumu jūsu ballītēm

🎤 Pasākuma vadītāji un DJ


Uzzināt vairāk

Fotogrāfs Edgars Pohevičs

Piedāvāju fotogrāfa pakalpojumus Jūsu dzīves jauko, jautro un citādi interesanto mirkļu iemūžināšanai. Vienvārdsakot fotogrāfs dažādiem dzīves gadījumiem.

📸 Fotogrāfs

Uzzināt vairāk

Viesu nams Chill Inn

Viesu nams Chill Inn piedāvā 12 komfortablus numurus, terasi, ar kopējo vietu skaitu numuros 40 personām,  svinībās iespējams nodrošināt naktsmītnes līdz 64 personām. Ir pieejama zāle semināriem, mazā un lielā svinību zāle,  kā arī atpūtas vietas viesu namam pieguļošajā lauka teritorijā.  Izvietots klusā priežu meža ielokā, viesu nams atrodas 300 metru attālumā no jūras krasta un 10 km attālumā no Liepājas pilsētas. Viesu nama īpašnieku- mākslinieku, gaume veido īpašu gaisotni, kas sajūtama arhitektūrā un interjeros. Ir pieejama bezmaksas autostāvvieta, wifi, pirts, karstā baļļa, vairāki grilla laukumi un plaša teritorija aktīvai atpūtai.

🛌🏻 Viesu nams


Uzzināt vairāk

Kultūrvieta “Atmodas Dārzs”

“Atmodas Dārzs” ir vieta brīvībai, radīšanai un sastapšanās priekam. Un atbilstoši tam
veidots vietas kultūras piedāvājuma saturs, proti, lai neuzspiestā veidā rosinātu apmeklētāju radošās iesaistes potenciāla celšanu un dažādu mākslas veidu mijiedarbību.
Piedāvājam rīkot “Atmodas Dārzs” teritorijā dažāda mēroga privātus vai publiskus pasākumus - koncertus, privātas ballītes, sporta notikumus, prezentācijas, filmēšanas, kāzu ceremonijas, fotosesijas u.c. radošās norises izpausmes.

🎭 Pasākuma rīkošanas vieta


Uzzināt vairāk